TOKİ'nin indirim kampanyasının detayları belli oldu

Gündem 12.04.2023 - 22:40, Güncelleme: 12.04.2023 - 22:40
 

TOKİ'nin indirim kampanyasının detayları belli oldu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ’nin her yıl uyguladığı indirim kampanyasında bu yıl ki tarihi ve indirim oranını açıkladı.
TOKİ’nin merakla beklenen indirim kampanyasının detayları belli oldu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Bakan Kurum TOKİ’ye borcu olan vatandaşlara yönelik oluşturulan indirim kampanyasına ilişkin şu bilgileri verdi: “TOKİ’mizle her yıl iki kere düzenlediğimiz indirim kampanyamızın zamanı geldi. 24 Nisan’da başlıyoruz!TOKİ’den konut ve iş yeri sahibi olan vatandaşlarımız kalan borçlarını peşin ödemeleri durumunda yüzde 25 indirim imkânından faydalanacak. Arsalarda da yine peşin ödeyen vatandaşlarımıza, yüzde 12,5 indirim imkanı sağlıyoruz." Kampanya şartları neler? Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahiplerinin 18 Mayıs’a, arsa sahiplerinin ise 12 Mayıs’a kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Kaynak:(csb.gov.tr)
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ’nin her yıl uyguladığı indirim kampanyasında bu yıl ki tarihi ve indirim oranını açıkladı.

TOKİ’nin merakla beklenen indirim kampanyasının detayları belli oldu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

Bakan Kurum TOKİ’ye borcu olan vatandaşlara yönelik oluşturulan indirim kampanyasına ilişkin şu bilgileri verdi:

“TOKİ’mizle her yıl iki kere düzenlediğimiz indirim kampanyamızın zamanı geldi. 24 Nisan’da başlıyoruz!TOKİ’den konut ve iş yeri sahibi olan vatandaşlarımız kalan borçlarını peşin ödemeleri durumunda yüzde 25 indirim imkânından faydalanacak. Arsalarda da yine peşin ödeyen vatandaşlarımıza, yüzde 12,5 indirim imkanı sağlıyoruz."

Kampanya şartları neler?
Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahiplerinin 18 Mayıs’a, arsa sahiplerinin ise 12 Mayıs’a kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

Kaynak:(csb.gov.tr)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.