THY'den ucuz bilet kampanyası

Ulaşım 05.04.2023 - 21:46, Güncelleme: 05.04.2023 - 21:46
 

THY'den ucuz bilet kampanyası

THY, İstanbul Havalimanı kalkışlı ve seyahat tarihi 1 Ekim-30 Kasım arası planlanan yurt içi uçuşların fiyatının 449 TL'ye düşürüldüğünü duyurdu.
Türk Hava Yolları (THY), bugün ve yarın (5 ve 6 Nisan) İstanbul Havalimanı kalkışlı satılacak olan biletler için kampanya düzenledi.1 Ekim ile 30 Kasım arasında planlanan uçuşların biletleri tek fiyattan 449 TL'den satılacak. Seferler, Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy kabin uçuşlarında geçerli olacak.Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşların kampanya kapsamında tutulmadığı kampanyada; Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferleri ve AnadoluJet uçuşları da dahil olmayacak.Kampanya kapsamında sunulan ücrete ise tüm vergi ve harçların dahil edildiği bildirildi.Kampanya kapsamında satılacak bilet sayısı ise 94.975 olarak belirtildi.  Kaynak:(www.turkishairlines.com)
THY, İstanbul Havalimanı kalkışlı ve seyahat tarihi 1 Ekim-30 Kasım arası planlanan yurt içi uçuşların fiyatının 449 TL'ye düşürüldüğünü duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY), bugün ve yarın (5 ve 6 Nisan) İstanbul Havalimanı kalkışlı satılacak olan biletler için kampanya düzenledi.1 Ekim ile 30 Kasım arasında planlanan uçuşların biletleri tek fiyattan 449 TL'den satılacak. Seferler, Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy kabin uçuşlarında geçerli olacak.Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşların kampanya kapsamında tutulmadığı kampanyada; Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferleri ve AnadoluJet uçuşları da dahil olmayacak.Kampanya kapsamında sunulan ücrete ise tüm vergi ve harçların dahil edildiği bildirildi.Kampanya kapsamında satılacak bilet sayısı ise 94.975 olarak belirtildi. 

Kaynak:(www.turkishairlines.com)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.