Mandarin Oriental Bosphorus’ta brunch keyfi başlıyor

Turizm 27.04.2023 - 09:22, Güncelleme: 27.04.2023 - 09:22
 

Mandarin Oriental Bosphorus’ta brunch keyfi başlıyor

Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile misafirlerini brunchta ağırlamaya başlıyor.
İSTANBUL - Boğaz’ın en özel noktasında yer alan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bu yıl Ramazan Bayramı’na denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte yeniden misafirlerini brunchta ağırlamaya başlıyor. İki bayram neşesi ile birleşen bu özel günü çocuklara ayıran otel, minikleri aileleriyle birlikte leziz ve zengin bir menüyle ağırlarken, çocuklara özel etkinlikleriyle de dikkat çekiyor. İstanbul’u zarif bir gerdanlık gibi saran Boğazı’n göz alıcı maviliği, Asya’nın zümrüt yeşili ve İstanbul Boğazı boyunca uzanan erguvanların özgün pembeliğiyle konuklarına renk harmonisinin yanında, eşsiz bir manzara sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Ramazan Bayramı’nın da son gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda zengin ve leziz menüsüyle fark yaratan brunchlarına yeniden başlıyor.   Mandarin Oriental Brunch her pazar saat 12:00-15:00 arasında Novikov Istanbul’da konuklarını ağırlamaya başlarken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şerefine küçük misafirler de unutulmadı. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Çocuk Kulübü'nde, 4-12 yaş arası çocuklar için profesyonel eğitmenler ile yaratıcı ve eğlenceli aktivitelerin yer alıyor. 23 Nisan’da başlayacak ve her Pazar düzenlenecek brunch keyfine çocuklar için eklenen eğlenceli pizza yapım atölyesinin yanı sıra, arzu eden misafirler için bebek bakıcılığı hizmeti de sunuluyor. Sevdiklerinizle keyifli bir bayram geçirebileceğiniz Mandarin Oriental Brunch sizleri bekliyor. Rezervasyon için; reservations@novikovistanbul.com e-posta adresinden veya +90 534 260 27 68 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz    
Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile misafirlerini brunchta ağırlamaya başlıyor.

İSTANBUL - Boğaz’ın en özel noktasında yer alan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bu yıl Ramazan Bayramı’na denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte yeniden misafirlerini brunchta ağırlamaya başlıyor. İki bayram neşesi ile birleşen bu özel günü çocuklara ayıran otel, minikleri aileleriyle birlikte leziz ve zengin bir menüyle ağırlarken, çocuklara özel etkinlikleriyle de dikkat çekiyor.

İstanbul’u zarif bir gerdanlık gibi saran Boğazı’n göz alıcı maviliği, Asya’nın zümrüt yeşili ve İstanbul Boğazı boyunca uzanan erguvanların özgün pembeliğiyle konuklarına renk harmonisinin yanında, eşsiz bir manzara sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Ramazan Bayramı’nın da son gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda zengin ve leziz menüsüyle fark yaratan brunchlarına yeniden başlıyor.  

Mandarin Oriental Brunch her pazar saat 12:00-15:00 arasında Novikov Istanbul’da konuklarını ağırlamaya başlarken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şerefine küçük misafirler de unutulmadı. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Çocuk Kulübü'nde, 4-12 yaş arası çocuklar için profesyonel eğitmenler ile yaratıcı ve eğlenceli aktivitelerin yer alıyor. 23 Nisan’da başlayacak ve her Pazar düzenlenecek brunch keyfine çocuklar için eklenen eğlenceli pizza yapım atölyesinin yanı sıra, arzu eden misafirler için bebek bakıcılığı hizmeti de sunuluyor.

Sevdiklerinizle keyifli bir bayram geçirebileceğiniz Mandarin Oriental Brunch sizleri bekliyor.

Rezervasyon için; reservations@novikovistanbul.com e-posta adresinden veya +90 534 260 27 68 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.