Hediye Güral Gür: Bayram tatili ile ara tatil birleşti talep arttı

Turizm 27.04.2023 - 10:26, Güncelleme: 27.04.2023 - 10:26
 

Hediye Güral Gür: Bayram tatili ile ara tatil birleşti talep arttı

NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür: Deprem nedeniyle bir süre durma noktasına gelen rezervasyonların bayram döneminde yeniden normale dönmesini bekliyoruz.
AFYONKARAHISAR - NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, Kahramanmaraş depreminin turizm sektörünü ciddi anlamda etkilediğini ve rezervasyonlarda duraklama yaşandığını belirterek: “Deprem nedeniyle bir süre durma noktasına gelen rezervasyonların bayram döneminde yeniden normale dönmesini bekliyoruz. Bayram tatili ve ara tatilin birleşmesi ile taleplerde hareketlilik başladı” dedi.   ARA TATİLE ÖZEL PROGRAMLAR NG Hotels, NG Afyon, NG Sapanca ve NG Enjoy otellerindi ara tatil dönemi ve 23 Nisan’da birbirinden keyifli oyun ve aktivitelerle dopdolu bir program hazırladı. Atölye çalışmalarından ödüllü yarışmalara birçok eğitici ve eğlenceli etkinlik ile okula ara veren öğrencilere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. NG Sapanca ve NG Enjoy yetişkinlere doğa ile iç içe bir ortamda spa bakımları ile yenilenme fırsatı sunarken dart, bisiklet, bocce, mini golf, nal atma, okçuluk gibi etkinliklerle bol hareketli bir tatil yaşatacak. NG Afyon, ise masaj ve SPA uygulamalarıyla konuklarına eşsiz bir deneyim sunacak. NG Hotels, uzaktan çalışan anne ve babalara sunduğu konforlu çalışma alanları ile de tatile ayrıcalık katacak. Anne ve babaların çalışma saatlerinde çocuklara Sincap Kulüp’te eğlence dolu aktiviteler sunarak ebeveynlere aklı çocuklarda kalmadan işlere odaklanma fırsatı verecek.  
NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür: Deprem nedeniyle bir süre durma noktasına gelen rezervasyonların bayram döneminde yeniden normale dönmesini bekliyoruz.

AFYONKARAHISAR - NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, Kahramanmaraş depreminin turizm sektörünü ciddi anlamda etkilediğini ve rezervasyonlarda duraklama yaşandığını belirterek: “Deprem nedeniyle bir süre durma noktasına gelen rezervasyonların bayram döneminde yeniden normale dönmesini bekliyoruz. Bayram tatili ve ara tatilin birleşmesi ile taleplerde hareketlilik başladı” dedi.

 

ARA TATİLE ÖZEL PROGRAMLAR

NG Hotels, NG Afyon, NG Sapanca ve NG Enjoy otellerindi ara tatil dönemi ve 23 Nisan’da birbirinden keyifli oyun ve aktivitelerle dopdolu bir program hazırladı. Atölye çalışmalarından ödüllü yarışmalara birçok eğitici ve eğlenceli etkinlik ile okula ara veren öğrencilere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. NG Sapanca ve NG Enjoy yetişkinlere doğa ile iç içe bir ortamda spa bakımları ile yenilenme fırsatı sunarken dart, bisiklet, bocce, mini golf, nal atma, okçuluk gibi etkinliklerle bol hareketli bir tatil yaşatacak. NG Afyon, ise masaj ve SPA uygulamalarıyla konuklarına eşsiz bir deneyim sunacak. NG Hotels, uzaktan çalışan anne ve babalara sunduğu konforlu çalışma alanları ile de tatile ayrıcalık katacak. Anne ve babaların çalışma saatlerinde çocuklara Sincap Kulüp’te eğlence dolu aktiviteler sunarak ebeveynlere aklı çocuklarda kalmadan işlere odaklanma fırsatı verecek.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.