Shangri-La Bosphorus, İstanbul En İyi Oteller oylama listesinde

Turizm 27.04.2023 - 09:47, Güncelleme: 27.04.2023 - 09:47
 

Shangri-La Bosphorus, İstanbul En İyi Oteller oylama listesinde

Dünya seyahat tutkunlarının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveler Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylama süreci başladı.
İSTANBUL - Condé Nast Traveler’ın her yıl gerçekleştirdiği Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylamalar başladı. Geçtiğimiz yıllarda Dünyanın En İyi Otelleri kategorisinde ödül olan Shangri-La Bosphorus, İstanbul bu yıl da En İyi Oteller oylama listesine adını yazdırdı. Dünya genelinde seyahat tutkunlarının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveler Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylama süreci başladı. 240 binden fazla Condé Nast Traveler okuyucusu, bu yıl da keyif aldıkları ve bir daha deneyimlemek için sabırsızlandıkları en iyi seyahat rotalarını dünya genelinde derecelendiren yanıtlar gönderecek. Okuyucuların Seçimi Ödülleri’nde, seyahat endüstrisinde en uzun süredir devam eden ve en prestijli ödül olmasıyla bu sene de her kategorinin en iyilerini listeliyor. Shangri-La Bosphorus, İstanbul, Condé Nast Traveler okuyucularının seçimleriyle dünyanın en iyi otelleri, tatil köyleri, şehirleri, ülkeleri, adaları, kaplıcaları, trenleri, havayolları, havaalanları, gemi yolculukları ve çok daha fazlası ödüllendiği, dünyanın farklı bölgelerinden Condé Nast Traveler okuyucularının katıldığı oylamada yarışacak. 2022 yılında gerçekleşen ödül töreninde Shangri-La Bosphorus, İstanbul “Yunanistan ve Türkiye'deki En İyi Oteller” arasında 3. ve “Dünyanın En İyi Otelleri” kategorisinde 50. sırada yerini almıştı. 30 Haziran’a kadar devam edecek yarışmanın sonuçları, ekim ayında paylaşılacak. Oy vermek isteyen seyahat tutkunları, www.cntraveler.com/RCA/VOTE adresinden oylarını kullanabilirler.  
Dünya seyahat tutkunlarının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveler Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylama süreci başladı.

İSTANBUL - Condé Nast Traveler’ın her yıl gerçekleştirdiği Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylamalar başladı. Geçtiğimiz yıllarda Dünyanın En İyi Otelleri kategorisinde ödül olan Shangri-La Bosphorus, İstanbul bu yıl da En İyi Oteller oylama listesine adını yazdırdı.

Dünya genelinde seyahat tutkunlarının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveler Okuyucuların Seçimi Ödülleri için oylama süreci başladı. 240 binden fazla Condé Nast Traveler okuyucusu, bu yıl da keyif aldıkları ve bir daha deneyimlemek için sabırsızlandıkları en iyi seyahat rotalarını dünya genelinde derecelendiren yanıtlar gönderecek. Okuyucuların Seçimi Ödülleri’nde, seyahat endüstrisinde en uzun süredir devam eden ve en prestijli ödül olmasıyla bu sene de her kategorinin en iyilerini listeliyor.

Shangri-La Bosphorus, İstanbul, Condé Nast Traveler okuyucularının seçimleriyle dünyanın en iyi otelleri, tatil köyleri, şehirleri, ülkeleri, adaları, kaplıcaları, trenleri, havayolları, havaalanları, gemi yolculukları ve çok daha fazlası ödüllendiği, dünyanın farklı bölgelerinden Condé Nast Traveler okuyucularının katıldığı oylamada yarışacak. 2022 yılında gerçekleşen ödül töreninde Shangri-La Bosphorus, İstanbul “Yunanistan ve Türkiye'deki En İyi Oteller” arasında 3. ve “Dünyanın En İyi Otelleri” kategorisinde 50. sırada yerini almıştı.

30 Haziran’a kadar devam edecek yarışmanın sonuçları, ekim ayında paylaşılacak. Oy vermek isteyen seyahat tutkunları, www.cntraveler.com/RCA/VOTE adresinden oylarını kullanabilirler.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.