Şefler Cullinan Belek’te seçkin yaşam stili sunuyor

Turizm 27.04.2023 - 10:11, Güncelleme: 27.04.2023 - 10:11
 

Şefler Cullinan Belek’te seçkin yaşam stili sunuyor

Cullinan Belek, gastronomiden eğlenceye tatilinizin her anını zenginleştirecek deneyimleri size keyifle yaşatmayı hedefliyor.
ANTALYA- Akdeniz’in canlandırıcı ambiyansını doyasıya yaşamanızı sağlayan Cullinan Belek, ayrıcalıklı yaklaşımları, iyi ve özel hissettiren detayları ve çağdaş bir tasarımı ile seçkin bir yaşam stilini sunuyor. Farklılıkları ile 2023 yazına da damgasını vuracak Cullinan Belek, gastronomiden eğlenceye tatilinizin her anını zenginleştirecek deneyimleri size keyifle yaşatmayı hedefliyor. Dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şefler ve koreograflar bu yaz Cullinan Belek’e misafir oluyor. Şefler Cullinan Belek’in seçkin misafirleri için hazırlayacakları özel menüler ile fark yaratacak bir lezzet deneyimi yaşatırken, koreograflar muhteşem showları ve performansları ile Akdeniz gecelerine imzalarını atacak.  Cullinan Belek bu sezon ilklere ev sahipliği yapıyor 200 yıllık tarihi ile dünyanın en köklü orkestrası Mariinsky Tiyatro Senfoni Orkestrası, dünya klasiklerinin baş yapıtlarını sergileyeceği performansı ile Mayıs ayında Cullinan Belek sahnesinde eşsiz bir deneyime imza atacak.   Yaz dönemi boyunca Moskova'nın en ünlü eğlence mekanlarından Crave Theatre'ın dünyaca ünlü koreografları tarafından Cullinan Belek'e özel tasarlanan gösterilerde tatilini eşsiz bir eğlenceye dönüştürmek isteyenleri cezbediyor. Cullinan elmasının efsanesini anlatan The Diamond Show, ikonik film sahnelerinin canlandırılacağı The Picture Show, efsane mix’leri ile Dj Dım Zach ve tekno ritim gösterileriyle Be Show ile dünyanın en ünlü şovları Cullinan Belek sahnesinde yerini alacak.   Cullinan Yazı’ında her ay Michelin yıldızlı şeflerin reçeteleri ve sunumları ile enfes lezzetler sunulacak. İlk olarak Michelin yıldızlı İspanyol şef Ruben Arnanz İspanyol mutfağının en incelikli lezzetlerini görsel bir şölen ile misafirlere sunacak.  
Cullinan Belek, gastronomiden eğlenceye tatilinizin her anını zenginleştirecek deneyimleri size keyifle yaşatmayı hedefliyor.

ANTALYA- Akdeniz’in canlandırıcı ambiyansını doyasıya yaşamanızı sağlayan Cullinan Belek, ayrıcalıklı yaklaşımları, iyi ve özel hissettiren detayları ve çağdaş bir tasarımı ile seçkin bir yaşam stilini sunuyor.

Farklılıkları ile 2023 yazına da damgasını vuracak Cullinan Belek, gastronomiden eğlenceye tatilinizin her anını zenginleştirecek deneyimleri size keyifle yaşatmayı hedefliyor. Dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şefler ve koreograflar bu yaz Cullinan Belek’e misafir oluyor. Şefler Cullinan Belek’in seçkin misafirleri için hazırlayacakları özel menüler ile fark yaratacak bir lezzet deneyimi yaşatırken, koreograflar muhteşem showları ve performansları ile Akdeniz gecelerine imzalarını atacak.

 Cullinan Belek bu sezon ilklere ev sahipliği yapıyor

200 yıllık tarihi ile dünyanın en köklü orkestrası Mariinsky Tiyatro Senfoni Orkestrası, dünya klasiklerinin baş yapıtlarını sergileyeceği performansı ile Mayıs ayında Cullinan Belek sahnesinde eşsiz bir deneyime imza atacak.

 

Yaz dönemi boyunca Moskova'nın en ünlü eğlence mekanlarından

Crave Theatre'ın dünyaca ünlü koreografları tarafından Cullinan Belek'e özel tasarlanan gösterilerde tatilini eşsiz bir eğlenceye dönüştürmek isteyenleri cezbediyor. Cullinan elmasının efsanesini anlatan The Diamond Show, ikonik film sahnelerinin canlandırılacağı The Picture Show, efsane mix’leri ile Dj Dım Zach ve tekno ritim gösterileriyle Be Show ile dünyanın en ünlü şovları Cullinan Belek sahnesinde yerini alacak.

 

Cullinan Yazı’ında her ay Michelin yıldızlı şeflerin reçeteleri ve sunumları ile enfes lezzetler sunulacak. İlk olarak Michelin yıldızlı İspanyol şef Ruben Arnanz İspanyol mutfağının en incelikli lezzetlerini görsel bir şölen ile misafirlere sunacak.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.