Beşiktaş'ın yeni sponsoru belli oldu

Spor 10.07.2023 - 13:20, Güncelleme: 10.07.2023 - 13:20
 

Beşiktaş'ın yeni sponsoru belli oldu

Beşiktaş, stadyum isim sponsorluğu için Emirates ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.
Beşiktaş'ta yapılan sponsorluk görüşmelerinde sona gelindi. Siyah-Beyazlılar, stat sponsorluğu için Arap Emirlikleri Hava yolu şirketi Emirates ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı.Kara Kartal, 3 senede toplam 27 milyon 750 bin euro (795 milyon TL) kasasına koyacak. Beşiktaş forma göğüs sponsorluğu için de Emirates ile anlaştı. Kartal, 3 sene Avrupa arenasında mücadele ettiği dönem karşılığında toplam 5 milyon euro (143 milyon TL) alacak.Gazprom ile yapılan görüşmeler ise UEFA ve FIFA ile hukuki engel çıkma ihtimali üzerine askıya alınmıştı.Beşiktaş yönetimi de mevcut göğüs sponsoru Beko ile son bir görüşme yapacağını duyurdu. Bu görüşme sonrası yapılan sponsorluk anlaşmalarının detayları açıklanacak.Siyah-Beyazlılar, stadın çatısının tepesine reklam koymak için de bazı firmalar ile görüşme yaptı ancak çatının uygun olmaması sebebiyle bu görüşmeler ertelendi. Kaynak:(bjk.com)
Beşiktaş, stadyum isim sponsorluğu için Emirates ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.

Beşiktaş'ta yapılan sponsorluk görüşmelerinde sona gelindi. Siyah-Beyazlılar, stat sponsorluğu için Arap Emirlikleri Hava yolu şirketi Emirates ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı.Kara Kartal, 3 senede toplam 27 milyon 750 bin euro (795 milyon TL) kasasına koyacak. Beşiktaş forma göğüs sponsorluğu için de Emirates ile anlaştı. Kartal, 3 sene Avrupa arenasında mücadele ettiği dönem karşılığında toplam 5 milyon euro (143 milyon TL) alacak.Gazprom ile yapılan görüşmeler ise UEFA ve FIFA ile hukuki engel çıkma ihtimali üzerine askıya alınmıştı.Beşiktaş yönetimi de mevcut göğüs sponsoru Beko ile son bir görüşme yapacağını duyurdu. Bu görüşme sonrası yapılan sponsorluk anlaşmalarının detayları açıklanacak.Siyah-Beyazlılar, stadın çatısının tepesine reklam koymak için de bazı firmalar ile görüşme yaptı ancak çatının uygun olmaması sebebiyle bu görüşmeler ertelendi.

Kaynak:(bjk.com)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.