ASELSAN'dan yeni sözleşme

Gündem 16.05.2023 - 19:58, Güncelleme: 16.05.2023 - 19:58
 

ASELSAN'dan yeni sözleşme

ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ yeni sözleşme ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklamada bulundu.
ASELSAN ve TUSAŞ İş Ortaklığı ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Radar ve Elektronik Harp Sistemleri tedariki, aviyonik yazılım geliştirilmesi ve entegrasyonuna yönelik bir sözleşme imzalandı.Şirketten yapılan açıklamada konuyla ilgili, "ASELSAN ve TUSAŞ İş Ortaklığı ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Radar ve Elektronik Harp Sistemleri tedariki, aviyonik yazılım geliştirilmesi ve entegrasyonuna yönelik bir sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında ASELSAN iş payı tutarı 365 milyon 625 bin TL ve 18 milyon 750 bin dolardır." ifadeleri kullanıldı. Kaynak:(www.aselsan.com)
ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ yeni sözleşme ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklamada bulundu.

ASELSAN ve TUSAŞ İş Ortaklığı ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Radar ve Elektronik Harp Sistemleri tedariki, aviyonik yazılım geliştirilmesi ve entegrasyonuna yönelik bir sözleşme imzalandı.Şirketten yapılan açıklamada konuyla ilgili, "ASELSAN ve TUSAŞ İş Ortaklığı ile Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Radar ve Elektronik Harp Sistemleri tedariki, aviyonik yazılım geliştirilmesi ve entegrasyonuna yönelik bir sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında ASELSAN iş payı tutarı 365 milyon 625 bin TL ve 18 milyon 750 bin dolardır." ifadeleri kullanıldı.

Kaynak:(www.aselsan.com)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.