Akman’dan tekerlekli sandalye desteği

Yerel 30.05.2023 - 22:57, Güncelleme: 30.05.2023 - 22:57
 

Akman’dan tekerlekli sandalye desteği

Tuşba Belediyesi ekipleri, başta özel gereksinimli çocuklar olmak üzere birçok özel gereksinimli bireyi evlerinde ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.
Toplumun tüm kesimlerine destek olan Başkan Akman, özel gereksinimli bireylerin yaşam koşullarını kolaylaştırmak ve toplum içerisinde yer almalarını sağlamak için de ayrıca özel bir çaba sarf ediyor. Başkan Akman’ın talimatları ile oluşturulan ekipler, başta çocuklar olmak üzere birçok vatandaşı evinde ziyaret ederek ihtiyaç duydukları tekerlekli sandalyeyi hediye ediyor. Belediye Başkanının talimatlarıyla özel gereksinimli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımına başlayan belediye ekipleri, “Talepte bulunan çok sayıda vatandaşımıza akülü ve tekerlekli sandalye hediye ettik. Bu hafta da Başkanımız Salih Akman’ın direktifleri ile temin ettiğimiz 10 tekerlekli sandalyenin dağıtımını gerçekleştireceğiz” diye belirttiler. Yapılan tekerlekli sandalye dağıtımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Akman insana dokunan sosyal belediyecilik anlayışını sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi. Başkan Akman, “Bizler Tuşba’da sadece belediyecilik hizmeti yapmıyoruz. Hislerinizi de göz önünde bulundurarak sosyal belediyecilik alanında hizmet üretiyoruz. Oluşturduğumuz ekipler; düzenli olarak yaşlı, hasta ve özel durumu olan tüm vatandaşlarımızın ev temizliği ile saç tıraşlarını da gerçekleştiriyorlar” ifadelerini kullandı. Başkan Akman’ın kendilerine yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren özel gereksinimli vatandaşlar, “Bizleri unutmayan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kapımızı çalmaları bizleri duygulandırdı. Başkanımız Salih Akman ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Kaynak:(www.tusba.bel.tr)
Tuşba Belediyesi ekipleri, başta özel gereksinimli çocuklar olmak üzere birçok özel gereksinimli bireyi evlerinde ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.

Toplumun tüm kesimlerine destek olan Başkan Akman, özel gereksinimli bireylerin yaşam koşullarını kolaylaştırmak ve toplum içerisinde yer almalarını sağlamak için de ayrıca özel bir çaba sarf ediyor. Başkan Akman’ın talimatları ile oluşturulan ekipler, başta çocuklar olmak üzere birçok vatandaşı evinde ziyaret ederek ihtiyaç duydukları tekerlekli sandalyeyi hediye ediyor.

Belediye Başkanının talimatlarıyla özel gereksinimli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımına başlayan belediye ekipleri, “Talepte bulunan çok sayıda vatandaşımıza akülü ve tekerlekli sandalye hediye ettik. Bu hafta da Başkanımız Salih Akman’ın direktifleri ile temin ettiğimiz 10 tekerlekli sandalyenin dağıtımını gerçekleştireceğiz” diye belirttiler.

Yapılan tekerlekli sandalye dağıtımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Akman insana dokunan sosyal belediyecilik anlayışını sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi. Başkan Akman, “Bizler Tuşba’da sadece belediyecilik hizmeti yapmıyoruz. Hislerinizi de göz önünde bulundurarak sosyal belediyecilik alanında hizmet üretiyoruz. Oluşturduğumuz ekipler; düzenli olarak yaşlı, hasta ve özel durumu olan tüm vatandaşlarımızın ev temizliği ile saç tıraşlarını da gerçekleştiriyorlar” ifadelerini kullandı.

Başkan Akman’ın kendilerine yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren özel gereksinimli vatandaşlar, “Bizleri unutmayan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kapımızı çalmaları bizleri duygulandırdı. Başkanımız Salih Akman ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:(www.tusba.bel.tr)

Van HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.