Air Astana, APEX “En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi” ödülü

Ulaşım 11.05.2023 - 22:30, Güncelleme: 11.05.2023 - 22:35
 

Air Astana, APEX “En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi” ödülü

Air Astana, "Orta ve Güney Asya'nın En İyi Eğlence Sistemi" kategorisinde APEX Ödülü'nün sahibi oldu.
Air Astana, İstanbul'da düzenlenen törende "Orta ve Güney Asya'nın En İyi Eğlence Sistemi" kategorisinde APEX Ödülü'nün sahibi oldu. Havayolu aynı ödülü 2022 yılında da kazanmıştı.APEX (Airline Passenger Experience Association), yolcu anketlerine dayalı olarak uluslararası havayolu sektörüne ödüller veren, kar amacı gütmeyen bir uluslararası bir kuruluştur. Yolcuların görüşleri, önde gelen bir seyahat uygulaması olan TripIt ile işbirliği içinde toplanıyor.Derecelendirmeler koltuk konforu, uçak içi hizmet, yiyecek-içecek, eğlence sistemi ve Wi-Fi hizmeti olmak üzere beş kategoride veriiyor. AIR ASTANA, ENGELLİLERE “ERİŞİBELİRLİK” SAĞLAMIŞTI APEX ödülü, Air Astana’nın 20 yıldır sürekli kendini geliştiren uçak içi hizmetinin yolcular tarafından takdirini temsil ediyor. Air Astana yolcuları, en yeni film ve belgeselleri farklı dillerde izleyebilirken, uçuş sırasında sunulan medya kütüphanesinde Kazak filmleri ve çocuklar için mükemmel bir eğlence seçeneği bulunuyor. Air Astana, 2022 sonbaharında, hem işitme hem de görme engelli yolculara yönelik içeriğe sahip özel bir "Erişilebilirlik" bölümünü de tanıtmıştı. Bu yılın başından itibaren ise popüler podcast'ler uçakta sunuluyor. YOLCULARIN UÇAK İÇİ EĞLENCE TERCİHLERİNİ İZLİYORUZ Air Astana Uçak İçi Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yelena Obukhova, ödül hakkında şunları söyledi: "Air Astana, yüksek düzeyde uçak içi hizmet sağlama konusunda dünyanın önde gelen havayolları arasında yer almaktan her zaman gurur duymuştur. Yolcu güvenliğinden sorumlu olmanın yanı sıra, her seyahatin rahatlatıcı ve eğlenceli geçmesini sağlamak, farklı zevklere uygun en yeni filmlerden, TV dizilerinden, belgesellerden, podcast'lerden ve müziklerden oluşan mükemmel bir seçenek sunmak istiyoruz, Günümüz trendlerini sürekli analiz ediyor ve yolcuların uçak içi eğlence tercihlerini dikkatle takip ediyoruz. Çabalarımızın bu APEX Ödülü ile bir kez daha takdir edilmesinden de ayrıca gurur duyuyoruz.” Kaynak:(www.turkiyeturizm.com)
Air Astana, "Orta ve Güney Asya'nın En İyi Eğlence Sistemi" kategorisinde APEX Ödülü'nün sahibi oldu.

Air Astana, İstanbul'da düzenlenen törende "Orta ve Güney Asya'nın En İyi Eğlence Sistemi" kategorisinde APEX Ödülü'nün sahibi oldu. Havayolu aynı ödülü 2022 yılında da kazanmıştı.APEX (Airline Passenger Experience Association), yolcu anketlerine dayalı olarak uluslararası havayolu sektörüne ödüller veren, kar amacı gütmeyen bir uluslararası bir kuruluştur. Yolcuların görüşleri, önde gelen bir seyahat uygulaması olan TripIt ile işbirliği içinde toplanıyor.Derecelendirmeler koltuk konforu, uçak içi hizmet, yiyecek-içecek, eğlence sistemi ve Wi-Fi hizmeti olmak üzere beş kategoride veriiyor.

AIR ASTANA, ENGELLİLERE “ERİŞİBELİRLİK” SAĞLAMIŞTI

APEX ödülü, Air Astana’nın 20 yıldır sürekli kendini geliştiren uçak içi hizmetinin yolcular tarafından takdirini temsil ediyor. Air Astana yolcuları, en yeni film ve belgeselleri farklı dillerde izleyebilirken, uçuş sırasında sunulan medya kütüphanesinde Kazak filmleri ve çocuklar için mükemmel bir eğlence seçeneği bulunuyor. Air Astana, 2022 sonbaharında, hem işitme hem de görme engelli yolculara yönelik içeriğe sahip özel bir "Erişilebilirlik" bölümünü de tanıtmıştı. Bu yılın başından itibaren ise popüler podcast'ler uçakta sunuluyor.

YOLCULARIN UÇAK İÇİ EĞLENCE TERCİHLERİNİ İZLİYORUZ

Air Astana Uçak İçi Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yelena Obukhova, ödül hakkında şunları söyledi: "Air Astana, yüksek düzeyde uçak içi hizmet sağlama konusunda dünyanın önde gelen havayolları arasında yer almaktan her zaman gurur duymuştur. Yolcu güvenliğinden sorumlu olmanın yanı sıra, her seyahatin rahatlatıcı ve eğlenceli geçmesini sağlamak, farklı zevklere uygun en yeni filmlerden, TV dizilerinden, belgesellerden, podcast'lerden ve müziklerden oluşan mükemmel bir seçenek sunmak istiyoruz, Günümüz trendlerini sürekli analiz ediyor ve yolcuların uçak içi eğlence tercihlerini dikkatle takip ediyoruz. Çabalarımızın bu APEX Ödülü ile bir kez daha takdir edilmesinden de ayrıca gurur duyuyoruz.”

Kaynak:(www.turkiyeturizm.com)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.